Super-нянь 2 (2015)

Супер-нянь 2

2015

Смотреть Super-нянь 2 (2015) онлайнСмотреть онлайн

• 3   Андрей.А2   13.03.2018 23:37
    Редкий случай,когда вторая часть еще лучше первой.Действительно весело динамично и оригинально.
  • 2   Лера Котяш   6.05.2016 13:00
    Фільм про молодих людей, які вирішили поїхати на відпочинок до своїх родичів.
    Пізніше ми бачимо, як компанія друзів потрапляє до дикого племені, де розгортається подальший сюжет.
    Родичі вдома дуже переживають за зниклих безвісти і це надає фільму більшої гостроти, після чого вони знаходять загублену камеру і все стає на свої місця. Не буду багато говорити, щоб справді сприйняти і зрозуміти суть фільму необхідно його подивитись! Тому раджу Вам переглянути цей чудовий фільм разом з сімєю або друзями! Насоджуйтесь новою комедією!
  • 1   Лера Котяш   6.05.2016 12:48
    Фільм дуже сподобався, дуже хороша комедія,посміялася від душі.
    Цікавий сюжет, легка для перегляду кінострічка!